Prázdninový provoz 2023

V době letních prázdnin platí omezený provoz všech mateřských škol v Hradci Králové. Pokud máte zájem o docházku do jiné MŠ v době, kdy je vaše kmenová MŠ uzavřena, musíte podat Žádost o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání v době prázdninového provozu do příslušné školky.

V naší mateřské škole je zápis na prázdninový provoz dne 15. 06. 2023 14.00 - 17.00 hodin.
Dostavte se osobně do ředitelny s vyplněnou žádostí na prázdninový provoz (aktuální žádost na prázdninový provoz přidám na stránky během měsíce května).

Prázdninový provoz mateřských škol je pro děti, které byly k předškolnímu vzdělávání již přijaty a jejichž rodiče z různých důvodů nemohou čerpat dovolenou v době přerušení provozu jejich „kmenové“ mateřské školy v červenci a srpnu.

Seznam přijatých dětí na prázdninový provoz 2023
Všechny děti, které byly u zápisu, byly na prázdninový provoz 2023 přijaty (měsíc červenec dle požadavků zákonných zástupců).
Do konce příštího týden tj. do 30. 06. 2023 zákonným zástupcům na e-mail přijde potvrzení o přijetí a informace k nástupu (budova Štechova či Čajkovského) a platba školného a stravného. Seznam přijatých dětí dle registračních čísel je přiložen níže v souboru.

Požádám o zaplacení školného a stravného do 10. 07. 2023.

Děkuji za spolupráci a přeji hezké léto J
Mgr. Jana Šulcová, ředitelka MŠ