Začátek školního roku - informace

31.08.2021

Vážení rodiče,
žádám o dodržování protiepidemických opatření v budovách MŠ:

- zákonní zástupci: do MŠ předává a vyzvedává dítě jen jeden dospělý, u vchodu do budovy dezinfikovat ruce, nosit návleky a samozřejmě používat ochranu úst a nosu - respirátor.
- děti: jednu roušku nechte dětem v šatně, jinak budeme dbát na zvýšené hygienické podmínky (děti povinnost nošení roušek nemají).
- zaměstnanci školy: při styku s rodiči nosí respirátor, většina zaměstnanců je již plně očkovaných, u dětí nosit respirátor paní učitelky nemusí. V prvních třídách (u nově nastupujících dětí) paní učitelky nebudou mít nasazené respirátory ani při předávání dětí od rodičů z důvodu zlepšené adaptace nových dětí.  Rodiče se chrání respirátorem.
Do MŠ budou přijímány jen děti zdravé, při výskytu rýmy či kašle nebude dětem umožněn pobyt v MŠ.